• 1

  Grodków ul. Kasztanowa 3 tel: 77 415-55-11 email: kontakt@poradniagrodkow.pl

 • 2

  Grodków ul. Kasztanowa 3 tel: 77 415-55-11 email: kontakt@poradniagrodkow.pl

 • 3

  Grodków ul. Kasztanowa 3 tel: 77 415-55-11 email: kontakt@poradniagrodkow.pl

 • 4

  Grodków ul. Kasztanowa 3 tel: 77 415-55-11 email: kontakt@poradniagrodkow.pl

Copyright 2023 - Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Grodkowie

KOMUNIKAT

W trosce o bezpieczeństwo osób przebywających na terenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grodkowie,  informujemy Państwa, że  nadal obowiązują procedury bezpieczeństwa opracowane na okres epidemii koronowirusa. Prosimy o ich przestrzeganie. Szczególnie zwracamy się z prośbą,  aby nie przyprowadzać na terapię i diagnozę  dzieci chorych i przeziębionych. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z sekretariatem poradni ( 774155511), zostanie umówiona następna wizyta w jak najszybszym terminie.

KOMUNIKAT

W związku z powrotem uczniów do szkół zachęcamy nauczycieli do zapoznania  się z rekomendacjami  ZZRP.  Materiał opracowany został przez pracowników poradni                     „ Uniwersytet dla Rodziców”.

Powrót do nauczania stacjonarnego - przewodnik dla nauczycieli i dyrektorów szkół.

                 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna zaprasza pedagogów na spotkanie w dniu  26.05.2021 ( środa) o godz.14.00 w Miejskiej i  Gminnej Bibliotece Publicznej w Grodkowie. Spotkanie odbędzie się  z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.  W trakcie spotkania chcemy zorientować się w potrzebach szkół w celu przygotowania odpowiednich metod wsparcia  , zapoznać pedagogów z ofertą poradni. Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności na spotkaniu ( tel. 774155511)   

Komunikat

Informujemy, że w okresie ferii zimowych w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grodkowie będą się odbywały zgodnie z planem terapie dzieci i młodzieży. W celu zapewnienia dodatkowego wsparcia  w formie konsultacji i porad, codziennie pod numerem telefonu 774155511  dostępni będą   specjaliści  poradni.

Harmonogram dyżurów telefonicznych :

pedagog - codziennie w godz 9.00-13.00,

psycholog - 7.01., 11.01., 12.01., 13.01., 14.01. w godz. 10.00-11.30.

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie!

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia, że wszyscy jesteśmy obowiązani przestrzegać zasady higieny i procedury ograniczające ryzyko zarażenia się koronawirusem.
Na podstawie wytycznych MEN, GIS i MZ jako Dyrektor poradni odpowiedzialny za bezpieczeństwo osób przebywających w naszej placówce , wdrożyłam wiele procedur postępowania i zachowania. Wszystkie zostały umieszczone na stronie poradniagrodkow.pl i bardzo proszę o zapoznanie się z nimi i ścisłe przestrzeganie.

Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą, aby stosować się do poniższych zasad:

KOMUNIKAT

Informujemy Państwa, że zgodnie z Zarządzeniem nr 21  Opolskiego Kuratora Oświaty w Opolu z dnia 20 grudnia 2019 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Grodkowie uzyskała zgodę na wydawanie, przez Zespół Orzekający działający w poradni, orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego dla dzieci i uczniów : niesłyszących, słabosłyszących, niewidomych, słabowidzących, z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera. 

Rodziców dzieci z w/w niepełnosprawnościami, które do tej pory pozostawały pod opieką Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Brzegu zapraszamy do poradni w Grodkowie.

KOMUNIKAT

Od dnia 11.05.2020 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Grodkowie wznawia swoja działalność stacjonarną. Prosimy rodziców o zapoznanie się z procedurami, które obowiązywać będą podczas badań diagnostycznych oraz terapii.

Prosimy o telefoniczną rejestrację na diagnozy.

KOMUNIKAT

Informujemy, że w związku z przedłużeniem terminu ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty nastąpiły kolejne zmiany w organizacji pracy poradni.

Dyżury telefoniczne i mailowe  pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grodkowie.

LINK

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Grodkowie udziela wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dzieciom, młodzieży i ich rodzicom  poprzez kontakt telefoniczny ( 774155511)  oraz drogą mailową.

Sekretariat poradni udziela informacji telefonicznie( 774155511) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)  od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-15.00.

Dyrektor poradni dostępny codziennie w godzinach 10.00-14.00 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

KOMUNIKAT

W związku z zagrożeniem  epidemicznym   Dyrektor Poradni informuje, że  w dniach 16.03.2020- 25.03.2020r  zawieszone zostają  zajęcia terapeutyczne oraz działalność diagnostyczna.  
Rejestracja dzieci wstrzymana jest do odwołania.
Wydawanie opinii  oraz innych dokumentów odbywać się będzie   w godzinach pracy poradni (8.00-15.00).  Pracownicy poradni dostępni są pod numerem telefonu 77 415 55 11 oraz poprzez adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy ograniczyć kontakty osobiste.